Kariéra

Milujeme čokoládu a před více než dvaceti lety jsme se rozhodli tuhle naši vášeň proměnit ve fungující firmu. Proto jsme založili Chocotopii. Jsme česko-belgická rodinná společnost se sídlem v centru Prahy a čokoládovou továrnou a zážitkovým centrem v Průhonicích. S nadšením budujeme dlouholetou tradici v čokoládovém průmyslu.

Přidejte se k našemu týmu a rozdávejte s námi radost klientům nejen v České republice, ale i v Belgii a dalších zemích, do kterých čokoládu dodáváme.

Kromě obchodů Chocotopia a Candytopia provozujeme v Celetné ulici v Praze také Choco-story Muzeum čokolády a Muzeum voskových figurín Grevin. V červnu 2020 jsme otevřeli zbrusu nové zážitkové centrum Chocolate Experience Center v Průhonicích u Prahy.

V našem týmu rádi uvítáme lidi s nadšením pro čokoládu, které práce baví, zvládají péči o zákazníky, práci s dětmi i administrativu.

Koluje vám čokoláda v krvi a rádi byste u nás pracovali? Téměř neustále hledáme nové kolegy, kteří milují čokoládu stejně jako my. Neváhejte se nám ozvat na kariera@chocotopia.cz a společně zkusíme něco vymyslet!